Skład Sieci

W skład Sieci wchodzą przedstawiciele poszczególnych powiatów województwa podlaskiego. Wybory odbywają się zgodnie z Regulaminem (pobierz Regulamin Podlaskiej Sieci Pozarządowej )

 

Przedstawiciele powiatów (stan na 25.01.2018):

Augustowski:

Barbara Cituk – Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Społecznej w Augustowie

Krzysztof Anuszkiewicz – Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych im. Króla Zygmunta Augusta

Białostocki:

Zdzisław Narel – Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy

Danuta Bagińska – Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś BARWA

Paweł Pogorzelski  – Lokalna Organizacja Turystyczna „Brama na Bagna”

Miasto Białystok:

Ewa Jasińska –  Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych

Marta Siemieniuk – Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (Podlaskie Centrum)

Małgorzata Wenclik – Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa

Jan Oniszczuk – Stowarzyszenie „Szukamy Polski”

Bielski:

Alina Dębowska – Fundusz Lokalny na Rzecz Rozwoju Społecznego

Barbara Andrejuk – Stowarzyszenie Sympatyków Chóru Pieśni i Tańca WASILOCZKI

Grajewski:

Tomasz Dudziński – Towarzystwo Przyjaciół 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie

Monika Soroko – Stowarzyszenie Kultura Niezależna

Hajnowski:

Natalia Gierasimiuk – Fundacja Oni – TO MY
Jan Chomczuk – Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska

Kolneński:

Marcin Sekściński – Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kolno „Integracja”

Iwona Niedźwiedzka – Ochotnicza Straż Pożarna w Stawiskach

Miasto Łomża:         

Joanna Salwa- Anucińska – Fundacja Edukacyjno-Kulturalna „LEONARDO”

Grażyna Czajkowska – Katolickie Stowarzyszenie Pokój i Dobro

Monika Kosiorek-Olbryś  – Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska

Łomżyński:       

Adam Marek Frączek – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Moniecki:

Arkadiusz Studniarek – Towarzystwo Przyjaciół Goniądza

Mariusz Popowski – Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Wspierajmy się”

Sejneński:

Celina Luty – Stowarzyszenie „Pasja” w Sejnach

Siemiatycki:

Katarzyna Kamecka-Lach – Stowarzyszenie „Centrum na Wschodzie”

Urszula Tomasik – Drohiczyńskie  Towarzystwo Naukowe

Sokólski:

Krzysztof Szczebiot – Stowarzyszenie „Kładka” w Sokółce

Magdalena Jucha – Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Szudziałowo

Suwalski:

Rafał Lejmel  – Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Dziecka w Pawłówce

Miasto Suwałki:

Urszula Duda  – Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów

Wiesława Giczewska – Suwalskie Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej

Anna Szulc – Suwalskie Stowarzyszenie Mangi, Anime, Fantastyki i RPG „Mroczne Bractwo”

Wysokomazowiecki:

Magdalena Mickiewicz-Kulesza – Stowarzyszenie „Przyjazna Jabloń”

Krystyna Januszkiewicz-Diakowska – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu

Zambrowski:

Barbara Odolińska – Towarzystwo Nasz Szpital w Zambrowie

Tadeusz Kołakowski – Stowarzyszenie Ruch Rozwoju Regionu „RuRoRe” w Kołakach Kościelnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *